Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Botníky do každé domácnosti

11.09.2015
Také už vás rozčilují věčně rozházené boty v předsíni? Boty poházené v předsíni vzbuzují dojem nepořádku a ani perfektní čistota v ostatních místnostech tento dojem zcela nesmaže. Přitom stačí tak málo, a to pořídit si botník. Na trhu dnes existují botníky různých tvarů a velikostí, které se hodí do jakékoliv předsíně.

Je však pravdou, že i když mnoho z nás botníky již vlastní nepoužívá je správným způsobem. Často sice máme v předsíni botník, ale kolem něj se povaluje spousta obuvi, která už se do něj nevejde. Důvod je prostý, často do botníku ukládáme obutí, které už nepoužíváme, takže boty, které pět let nenosíme trůní v botníku, místo v popelnici a každodenní obuv se povaluje po předsíni. Přitom by stačilo boty, které nenosíme vyhodit a ty, které jsou sezónní, schovat po sezóně někam do skříně a uvolnit tak místo v botníku aktuálně používané obuvi.

 

Důležité je také správně zvolit místo, kde bude botník postaven. Botník by měl být umístěn hned u dveří, tak aby nám návštěvníci necourali v botách až k botníku na konci předsíně. Pokud je botník u dveří, návštěva se zuje hned u botníku a nenašlape nám v předsíni.

 

Často se také setkáváme se situací, kdy botník je prázdný a kolem něj je spousta bot. Na vině je lenost členů rodiny, kteří jsou příliš pohodlní na to, aby se po příchodu domů, ještě shýbali, otvírali botník a vkládali do něj boty. Proto, již malé děti učíme, že uložit boty do botníku je stejně samozřejmé, jako pověšení bundy na věšák či umytí rukou.

 

Botníky můžeme umístit do jakékoliv předsíně. I v malé předsíni, můžeme mít botník. Řešením do menších prostor jsou botníky s hloubkou do 20 centimetrů, v nichž se boty ukládají do košů, které jsou umístěny našikmo či svisle. Tento systém je oblíbený i u hlubších skříněk, neboť je přehlednější a boty se z něj snadno vyndávají. Botníky s klasickými policemi, volíme podle velikosti předsíně. Hloubka skříňky by měla být dána velikostí bot. Hloubka skříňky musí být přesně vypočítána, tak abychom se vyhnuli situaci, kdy se nám do botníku vejdou dva páry bot za sebou a za nimi ještě zůstane dost místa, ale ne zase tolik, aby se tam vešla další bota. Takovýto botník je poněkud nepraktický.

 

Botníky jsou velmi praktickým nábytkem a zlepšují celkový dojem z bytu. Mnohem lépe působí uklizená předsíň s pěkným botníkem, než spousta poházených bot, které nám brání ve vstupu do bytu.

 

V našem sortimentu naleznete kvalitní botníky z masivu. Vybrat si můžete  botníky vyklápěcí i botníky policové v zajímavých designech.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen