Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Dětská hřiště

11.09.2015
S příchodem teplého počasí, se postupně začínají zaplňovat i dětská hřiště. Dětská hřiště, dostupná široké veřejnosti, však nejsou pro dítě příliš bezpečná. Nejsou to totiž jen skluzavky, pískoviště a houpačky, ale také místa, kde se po večerech schází mládež a tzv. ztracené existence. V této souvislosti se na dětském hřišti často objevují střepy, nepořádek a často také použité injekční stříkačky., které ohrožují Vaše děti.

Jak to tedy udělat, aby jste svému dítěti dopřáli jeho oblíbené houpačky a pískoviště a přitom se nemuseli strachovat o jeho zdraví? Řešení je jednoduché. Pořiďte si dětské hřiště – hrací sestavy, které jsou vhodné k instalaci na vaší vlastní zahradě. Výhodou je, že je dítě na vlastní uzavřené zahradě, nemusíte se bát o jeho bezpečí, máte dokonalý přehled o stavu hřiště, můžete se věnovat domácím činnostem a zároveň máte potomka pod dohledem. Dítě  může kdykoliv na hřiště a Vy přitom nemusíte přerušit svou práci a odejít z domova. Zahradní dětská hřiště, jsou vyráběna ve veselých barvách, použitým materiálem na jejich výrobu je masiv. Samozřejmostí je ošetření každého hřiště mořením, tak aby bylo odolné vůči povětrnostním vlivům. Námi nabízená dětská hřiště jsou vysoce variabilní, tudíž můžete nestále dokupovat nové komponenty, jako jsou skluzavky, hrazdy či šplhací lana.

 

Nejoblíbenější součástí dětského hřiště jsou houpačky. Při slově houpačka se mnohým z nás vybaví prkénko zavěšené na lanech mezi dvěma stromy a rozesmáté dítě poletující tam a zpět. Tato varianta, však není příliš bezpečná a v dnešní době, kdy v zahradách máme spíše pěstěný trávník a ozdobné keře také dosti nereálná. To však není důvod, proč by dítě nemohlo mít houpačku. V dnešní době existuje celá řada konstrukcí, které můžeme umístit na své zahradě, aniž bychom potřebovali jediný strom. Nabízíme samostatně stojící houpačky s dřevěnou konstrukcí. Houpačky pro jedno dítě i houpačky pro houpání dvou dětí najednou. Dřevěná konstrukce houpačky i lavice upevněné kovovými částmi jsou naprosto bezpečné a odpovídají přísným bezpečnostním normám. Houpačku můžete doplnit o skluzavky či pískoviště ve stejném designu.

 

Snad každé dítě miluje dětská pískoviště. Doby, kdy dětská pískoviště, představovaly hromádka písku na zahradě, už jsou dávno pryč. Dětská pískoviště moderní, to jsou pestrobarevné sestavy s lavičkami i bez. Nabízíme pískoviště bez přístřešku i pískoviště zastřešené. Velmi praktická jsou pískoviště, která lze uzavřít a zabránit tak zanesení pískoviště listím či hmyzem. Všechna pískoviště jsou vyrobena z masivu ošetřena speciálním lakem, který je chrání před deštěm i sluníčkem. Dle Vašeho vkusu si můžete vybrat z různých tvarů a barev. Jako doplněk pro dětská pískoviště nabízíme např. krycí síťky proti zvířatům či lavičky pro posezení dětí i rodičů.

 

Důležitou součástí dětského hřiště  jsou skluzavky. Skluzavky jsou zábavou, u které děti dokážou vydržet celý den. Nabízíme skluzavky různých velikostí i tvarů. Všechny skluzavky splňují platnou legislativu a normu ČSN 71 určenou pro hračky. Skluzavky jsou vyrobeny z pevného materiálu, který je naprosto stabilní. Plocha skluzavky je z odolného plastu, který je zcela hladký i po stranách, tak aby nedošlo k poranění. Všechny části sestavy jsou naprosto bezpečné. Výšku skluzavky volíme dle věku dítěte. Konec skluzavky pak může ústit do pískoviště či dětského bazénku.

 

Dětská hřiště jsou skvělou volbou, která rozzáří oči dětí a šetří čas a energii dospělých. Při výběru dětského hřiště se nevyplatí šetřit. Nejlevnější výrobky často nemusí mít kvalitní konstrukci a lehce může dojít k jejímu poškození a následnému poranění dítěte.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen