Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Dětské postele

11.09.2015
Postele jsou nejdůležitějším nábytkem v bytě, nejen pro dospělé, ale i pro děti. V posteli strávíme poměrně velkou část života, a proto bychom měli jejímu výběru věnovat zvýšené úsilí. Vybrat postel pro dítě je nelehký úkol. Musí být nejen kvalitní a bezpečná, ale také designově zajímavá. Je důležité, aby postel dítě upoutala a cítilo se v ní dobře.

Jestliže vyberete postel, která se bude dítěti zamlouvat, bude snazší  jej přemluvit, aby se odebralo ke spánku. Velkým pomocníkem jsou dětské postele ve tvaru různých předmětů, ať už aut či vláčků, které působí na dětské vnímaní mnohem lépe než klasické postele. Dítě se pak na dobu určenou ke spánku přímo těší.

 

Nabízíme dětské postele různých tvarů i barev. Pokud nemáte v dětském pokoji místa nazbyt, jistě oceníte patrové postele, které výrazně ušetří místo. V našem sortimentu naleznete patrové postele ve tvaru lokomotivy či autobusu, které nejen šetří prostor, ale také vynikají svým designem.

 

Ve tvaru lokomotivy či auta nabízím i klasické postele pro děti. Tyto postele potěší především chlapce, ale nepohrdnou jimi jistě ani dívky. Nejkvalitnější postele jsou vyrobeny z masivu, čímž je zajištěna pevnost a stabilita postele.  Jelikož dětská postel je místem, kde děti nejen spí, ale kde si i hrají a dovádějí je odolnost materiálu, ze kterého je vyrobena skutečně důležitá.

 

Velmi praktickou volbou jsou postele s výsuvným šuplíkem. Děti milují, když mohou být se svými kamarády i přes noc a tyto postele jim to umožní, bez nároku na další nábytek. Ráno se šuplík zase vrátí dovnitř postele a uvolní tak prostor pro hraní.

 

V dnešní době již není problém sladit postele s ostatním nábytkem v dětském pokoji. V našem sortimentu naleznete postele z masivu i lamina v různých barevných kombinacích, postele patrové i klasická jednolůžka.

 

Nezbytnou součástí dětské postele jsou dětské matrace. Výběr kvalitní matrace je důležitý pro správný vývoj páteře a zdravý spánek. Nabízíme matrace latexové, matrace sendvičové i matrace z HR pěny.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen