Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Dětský nábytek pro kluky a holky

11.09.2015
Dětský pokoj je místem, kde tráví dítě většinu svého času. Je to, to první, co uvidí ráno, když se probouzí i to poslední když jde večer spát. Děti tráví ve svém pokoji velkou část dne a je na nás, aby se v dětském pokoji cítili co nejlépe. Dětský pokojíček dnes už nemusí být zařízen pouze účelným šedým nábytkem, či zbylými kousky jiného nábytku.

Na trhu je dětský nábytek, který hraje barvami a výborně se hodí do dětského pokoje. Existují postele ve tvaru autíček či parníků, pestrobarevné sedací pytle či točící židle. Při výběru dětského pokoje je důležité, aby rodič věnoval pozornost zájmům a potřebám dítěte, všímal si jakým barvám dítě dává přednost a přizpůsobil tomu zařízení dětského pokoje. Protože je to právě dítě, kdo bude trávit v dětském pokoji svůj čas.

 

Dětský pokoj zařizujeme podle toho, zda se jedná o pokoj pro holčičku či chlapce. Rozdíl ve výběru, není jen v barevných odstínech dětského nábytku, ale také např. v provedení postelí a volbě doplňků. Kluci určitě ocení postele ve tvaru autíčka či lodě a tomu přizpůsobené doplňky. Dívky zase potěší postele jako z pohádky s propracovanými detaily a spoustou polštářů či barevné sedací pytle. Každé dítě uvítá houpací křesla do interiéru či textilní, které jsou zpestřením každé hry. Dětský pokoj můžeme také zařídit tématicky, podle oblíbené postavičky či pohádky. Pomocí doplňků můžete vytvořit dětský pokoj, který bude jedinečný a stavěný na míru přímo Vašemu dítěti.

 

Děti milují barvy a dětský pokoj by měl být barevný. V dnešní době už nemusí být barevné pouze stěny, ale i dětský nábytek je vyráběn v různých barevných odstínech. Dětský pokoj by měl být veselý a působit na dítě pozitivně. Důležitá je také kvalita dětského nábytku. Dětský nábytek by měl být vyroben z pevných a zdravotně nezávadných materiálů. Mezi nejkvalitnější nábytek patří nábytek z masivu, který v našem sortimentu zahrnuje  postele, židle, stoly i komody. Jelikož dětský pokoj s dítětem prochází všemi obdobími růstu je vhodné pořídit nábytek z lamina a sektorový nábytek, který lze během dospívání dítěte různě kombinovat. Nabízíme kompletní nábytek do dětského pokoje: šatní skříně, věšáky, poličky na stěnu i regály. V našem sortimentu naleznete dětský nábytek pro jakoukoliv věkovou kategorii dítěte.

 

Pořízení kvalitní postele či židle do dětského pokoje je velmi důležité. Neméně důležité jsou však doplňky, které dětský pokoj zútulní. Při zařizování dětského pokoje je také třeba brát v úvahu zájmy a oblíbené činnosti dítěte. Ani sebekrásněji zařízený dětský pokoj nebude plnit svůj účel, pokud se v něm dítě nebude cítit dobře. Proto je nutné při zařizování dětského pokoje dbát hlavně na přání dítěte. Každý kousek nábytku by mělo dítě vidět a souhlasit s jeho umístěním. Pokud je to možné, je nejlépe nechat dítě, ať si nábytek a zařízení pokoje vybere samo. Nezoufejte nad tím, že se Vám zdá výběr dítěte málo elegantní či vkusný, důležité je, aby se v pokoji cítilo dobře především Vaše dítě, ne Vy.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen