Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Jídelní stoly z masivu

11.09.2015
Jídelní stoly jsou nezbytnou součástí každé jídelny či kuchyně. Jídelní stoly jsou místem, u kterého se setkává celá rodina. Vždyť, kde jinde se večer sejít a dát si něco dobrého k jídlu než u jídelního stolu v příjemně vyhřáté kuchyni. Poklidnou atmosféru starých časů nám připomenou jídelní stoly z masivu.

Dřevo a nábytek, to patří neodmyslitelně k sobě. Po celá staletí byl nábytek vyráběn z masivu. Až v posledních desetiletích se začal nábytek vyrábět z umělých materiálů, které nemají s přírodními surovinami nic společného. Proč, ale kupovat jídelní stůl z umělotin, když můžeme mít krásný a přírodní jídelní stůl z masivu.


Nabízíme stoly z masivu v různých stylech. V naší nabídce naleznete klasické stoly i stoly v rustikálním stylu pro milovníky selského nábytku. Jídelní stoly z masivu naleznou své uplatnění v kuchyni, jídelně i obývacím pokoji. Veškerý námi nabízený nábytek z masivu je povrchově upraven tak, aby odpovídal všem zdravotním normám, tak jak to má u kvalitního nábytku být.


 

Nabízíme jídelní stoly z masivu v různých tvarech: stoly obdélníkové, kulaté, hranaté i oválné. Volba tvaru stolu závisí na prostorových možnostech Vaší kuchyně a počtu osob, které budou u stolu obvykle sedávat. Pokud máte menší kuchyň a rádi hostíte návštěvy, je pro vás ideální volbou rozkládací jídelní stůl z masivu. Rozkládací jídelní stůl Vám ušetří místo a přitom umožní pohoštění i většího počtu osob.

Pokud se rozhodnete pro jídelní stůl z masivu, měly byste zvolit i židle z masivu, tak aby výsledný dojem působil celistvě. Jídelní židle a jídelní stůl by měly být ve stejném designu. Jídelní stoly a jídelní židle z masivu dodají Vaší jídelně nádech elegance a luxusu. Prostor jídelny či kuchyně můžete samozřejmě oživit o další nábytek z masivu, jako jsou příborníky, kredence či komody, které naleznete v naší nabídce.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen