Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Jídelní stůl a židle, záruka společné chvíle s rodinou

29.01.2016
V dnešní uspěchané době se často pouze míjíme ve dveřích bytu a zapomínáme trávit čas se svými blízkými. Důležitou součástí života našich předků bylo každodenní setkání u společného jídla. Tato tradice se bohužel z našich životů vytrácí. Děti jedí v dětském pokoji, tatínek u televize v obýváku a maminka ve stoje u kuchyňské linky. Často ani nemáme prostor, kde bychom mohli společné chvíle trávit.

Proč si tedy nepořídit nový moderní kuchyňský stůl a židle a motivovat tak rodinu ke společnému sezení. V dnešní době existuje bezpočet materiálů i prostorových seskupení, která se vejdou i do menší kuchyně. Velmi populární je využití jídelního stolu a židle, jako jakéhosi ostrůvku mezí obývacím pokojem a kuchyní. Toto prostorové uspořádání jídelního setu je ideální jak pro společné jídlo, tak i pro jiné aktivity během den. Děti si mohou u jídelního stolu hrát, či dělat úkoly, zatímco maminka vaří večeři.

Jídelní sety zpravidla obsahují jídelní židle i jídelní stoly ze stejného materiálu a stejného barevného i typového provedení. Někdy však nezaškodí zaexperimentovat a pořídit si jídelní stůl i židle rozdílného typu. Tato zdánlivě nesourodá kombinace může v konečném stadiu vytvořit útulnou a originální jídelnu. Pokud zrovna nezkombinujeme rustikální stůl s patinou a moderní plastové židle, neměli bychom udělat chybu. Při výběru bychom měli také myslet na to, jaké vybavení již v dané místnosti máme. V naší nabídce naleznete širokou nabídku jídelních stolů a jídelních židlí, vhodných do každého typu kuchyně.

Pokud nemáte prostoru nazbyt, nabízíme také velmi praktické rohové lavice. Výhodou je ušetření místa v kuchyni i úložný prostor, který některé typy nabízejí. Při výběru jídelního stolu bychom měli pamatovat na počet osob, které budou společně stolovat i na jejich věk. Jiný jídelní stůl je vhodný do rodiny s dětmi a jiný pro mladý pár. Nabízíme jídelní stoly z nejrůznějších materiálů a v různých provedeních. Jídelní stoly z masivu i jídelní stoly v kombinaci kovu a skla. Praktickou variantou pro časté návštěvy jsou také rozkládací jídelní stoly. Ke každému jídelnímu stolu z naší nabídky naleznete také odpovídající jídelní židle. Ty jsou samozřejmě také v různých barevných i materiálových provedeních.

Udělejte tedy něco pro sblížení se svou rodinou a zapojte ji do výběru jídelního stolu a židlí, které se stanou místem společného setkávání. I krátká chvíle u jídla se může stát rituálem, na který se všichni budou těšit a pořízení nového jídelního nábytku může být prvním krokem.

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen