Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Koupelnové sestavy

11.09.2015
Vzhled koupelny netvoří pouze obklady a vana, ale také koupelnový nábytek. Koupelnový nábytek je nejen prvkem, který dotváří vzhled koupelny, ale také praktickým pomocníkem. Spousta z nás využívá právě koupelnové sestavy či skříňky k uložení čistících prostředků či kosmetiky. Doby, kdy jediným koupelnovým nábytkem byla nevzhledná plechová skříňka, nějaké police a kovový věšák, jsou dávno pryč.

Vzhledem k velikosti koupelny jsme se soustředili na maximální využití prostoru a design ustupoval do pozadí. Svou roli hrál i nedostatek vhodného materiálu pro výrobu skříněk do vlhkého prostředí koupelny. Výsledkem bylo, že většina koupelen vypadala naprosto stejně.

Doba se však změnila a koupelna se stává místem, kde můžete uplatnit svou fantazii. Nejedná se pouze o výběr dlažby obkladů či vany, ale můžeme kombinovat různé druhy skříněk, poliček, zrcadel, materiálů i barev. Moderní koupelnový nábytek je vyroben tak, aby odolával vlhkému prostředí koupelny. Na výrobu koupelnového nábytku se používá lamino, MDF, dřevo, plast i sklo.

 

Na výběr máme koupelnové sestavy v kombinaci úložných skříněk a zrcadla. Většina koupelnových sestav má také zabudováno osvětlení. Ti, kteří touží po originalitě, si mohou sami zakoupit koupelnové skříňky a zkombinovat je dle svých představ s ostatním zařízením koupelny.

 

Nesmíme však zapomínat, že výběr koupelnového nábytku musí být v souladu s velikostí koupelny. V menších koupelnách se jistě osvědčí koupelnové sestavy, zahrnující úložné prostory, zrcadlo i umyvadlo. Vhodně zvoleným zrcadlem můžeme i menší koupelnu opticky zvětšit. Ve větších koupelnách si pak můžeme dovolit umístění skříněk různých velikostí, bez ohledu na úsporu prostoru.

 

Před pořízením koupelnové sestavy, si musíme uvědomit, kolik osob bude koupelnu pravidelně používat a jaké jsou naše požadavky na úložný prostor. Pokud si vyjasníme záležitosti týkající se prostoru, záleží pouze na našem vkusu, jakou koupelnovou sestavu zvolíme.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen