Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kožené sedací soupravy

11.09.2015
Dominantou obývacího pokoje jsou sedací soupravy. V dnešní době máme na výběr z mnoha typů sedacích souprav. Za nejlepší a nejluxusnější jsou tradičně považovány kožené sedací soupravy. Kožené sedací soupravy se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Nadčasovost  kožených sedacích souprav je předurčuje pro použití v moderně i tradičně zařízeném obývacím pokoji. Kromě elegantního vzhledu existuje několik důvodů, proč si pořídit právě koženou sedací soupravu:

 

-          kožené sedací soupravy jsou ze 100% přírodního materiálu

-          kožené sedací soupravy neabsorbují prach, ten zůstává na povrchu a lze jej jednoduše setřít

-          kožené sedací soupravy jsou vhodné i pro alergiky

-          kožené sedací soupravy jsou mechanicky odolné

-          kožené sedací soupravy se vyznačují delší životností než textilní sedačky

-          kožené sedací soupravy jsou nadčasové a hned tak se vám neokoukají.

 

O koženou sedací soupravu je však zapotřebí také trochu pečovat. Při správné péči se vám však odmění dokonalým vzhledem a dlouhou životností. Kožené sedací soupravy by neměly být vystaveny stálému slunečnímu záření, neboť nejvíce poškození způsobuje právě slunce. Stejně tak by kožené sedací soupravy neměly být vystaveny intenzivnímu teplu, nedoporučuje se proto jejich umístění v těsné blízkosti topení. Nebezpečím pro kožené sedací soupravy mohou být také některé druhy čistících prostředků, které narušují ochrannou vrstvu kůže. Proto používejte výhradně čistící prostředky určené na kůži. Dalším nepřítelem kožené sedací soupravy jsou také pot, mastnota a špína, které rovněž povrchu vaší sedačky neprospívají. Péče o koženou sedací soupravu však není tak složitá , jak na první pohled vypadá. Aby vám kožená sedací souprava dobře sloužila, stačí ji pravidelně otírat suchým hadříkem a dvakrát za rok ošetřit pečujícím přípravkem na kůži. Takto ošetřenou sedačku pak ještě ošetříme impregnačním sprejem a práce je hotova.

 

Někteří lidé mylně zaměňují kožené sedací soupravy a sedací soupravy z eko-kůže (koženky). Tato záměna pak vede k mýtu, že kožené sedací soupravy v létě lepí a v zimě studí. To však je opravdu pouze mýtus. Toto způsobují pouze sedací soupravy z koženky. Sedací soupravy z přírodní kůže dokáží přijímat a izolovat teplotu lidského těla a jejich povrch je nepřilnavý, tudíž nemohou ani studit ani lepit.

 

Výběr kvalitní kožené sedací soupravy se tedy opravdu vyplatí i přes vyšší pořizovací cenu. Na trhu sice najdeme i levnější kožené sedací soupravy, kvalita však této ceně odpovídá. Kožené sedací soupravy z nekvalitní levné kůže či dokonce z drcené kůže nemají dostatečnou životnost a často ani vlastnosti odpovídající kvalitní přírodní kůži.

 

Nábytek Bohemia nabízí kvalitní kožené sedací soupravy ze 100% pravé italské kůže. Zaručujeme mimořádnou kvalitu, luxusní vzhled a dlouhou životnost námi nabízených kožených sedacích souprav. V sekci kožené sedací soupravy naleznete klasické sedací soupravy i rohové kožené sedací soupravy. U některých kožených sedacích souprav si také můžete zvolit skladbu sedací soupravy dle svých požadavků, záleží pouze na vás zda vám vyhovují pouze sedačky bez křesel či sedačky i křeslo.

 
Sdílet

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen