Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kuchyně

07.09.2017
Kuchyně byly odedávna považovány za dominantu žen. Tento názor se však postupně mění a stále více mužů tráví svůj čas právě v kuchyni. Svou roli v tom má určitě i postupující doba a technický pokrok, který zasahuje i do vybavení kuchyně. Moderní kuchyně s překvapivými praktickými detaily a technickými vychytávkami začínají být i pro muže zajímavým místem.

Nehledě na množství výkonných spotřebičů, které pánové jistě ocení. Stále častěji tak slyšíme o mužích, kteří se zajímají o vybavení kuchyně, vybírají kuchyňské linky a debatují s manželkou o tom, zda se budou kuchyňská dvířka otevírat nahoru či do stran. Výběr kuchyně tak přestává být dominantou žen.

 

Kuchyně se mění. Co se však nemění je využití horních a dolních skříněk. Málokdo si dokáže představit kuchyň, ve které chybí dolní skříňky či horní skříňky. I ty nejmodernější kuchyně se bez nich prostě neobejdou. Můžeme sledovat určité pokusy o inovaci, zaváděním jiného systému otvírání skříněk, či změnou jejich tvaru a velikosti, ale v podstatě jde pouze o kosmetické změny, které jen prokazují praktičnost tohoto uspořádání kuchyňské linky.

 

Velmi užitečným vybavením moderní kuchyně je drátěný program. Pryč jsou doby, kdy zadní části kuchyňské linky skrývaly poklady, o kterých jsme mnohdy ani nevěděli. Dnes je vše přehledné a snadno dosažitelné, stačí jen vysunout a máme celý obsah skříňky jako na dlani.

 

Materiál na výrobu kuchyňské linky musí vydržet časté používání. Nejběžnějším materiálem je LTD a MDF. Z lamina jsou vyráběny méně namáhané korpusy skříněk a z odolnějšího MDF pak dvířka. Výběr dezénu a barvy záleží na vkusu zákazníka. Moderní kuchyně jsou barevné kuchyně, ale své místo na trhu mají i klasické dezény v barvě dřeva. Kuchyňské linky jsou dnes vyráběny v různých stylech od moderních kuchyní až po rustikální kuchyně, které ocení především milovníci klasického stylu.

 

Kuchyňskou linku si můžete sestavit sami, dle rozměrů kuchyně a svých představ. Stačí jen nakombinovat horní skříňky a dolní skříňky dle vlastních požadavků a rozhodnout o umístění spotřebičů. Výsledkem bude originální a hlavně vám vyhovující kuchyně. Při zařizování kuchyně, také nesmíme zapomenout na kuchyňský stůl a židle. Jsou důležitou součástí kuchyně a měly by být ve stejném stylu jako kuchyňská linka.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen