Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Partnerské matrace

11.09.2015
Spánek je významnou součástí našeho života. V průběhu spánku tělo získává síly, odpočívá a uvolňuje se. Mnoho z nás prožívá tyto chvíle odpočinku s partnerem. Proto také při nákupu postele volíme nejčastěji manželské postele.

Ovšem tady začíná problém s výběrem vhodné matrace do manželské postele. Partneři mají často odlišnou váhu i požadavky na tuhost matrace a výběr se tedy stává zapeklitým oříškem. Dvě rozdílné matrace nemusí být stejně vysoké a tady nastává problém. Nestejně vysoké matrace do partnerské postele nepatří a výběr matrace se tak dost zužuje. Nedoporučuje se kupovat do jedné postele dvě matrace od různých výrobců. I když budou matrace mít ve svých parametrech uvedenou stejnou výšku, nemusí být tento údaj zcela přesný, či může být odlišná výška potahu a celkový dojem Vás pak určitě nepotěší.

 

Do manželské postele je tedy nejvhodnější pořídit tzv. partnerské matrace. Tyto matrace jsou přizpůsobeny fyziologickým potřebám muže i ženy, stačí si jen vybrat správnou stranu. Každá strana matrace se vyznačuje jinou tuhostí. Partnerské matrace jsou vyráběny ze stejných materiálů jako matrace klasické. Existují partnerské matrace z PUR pěny i líné pěny. Doporučujeme především matrace z líné a studené pěny, které se řadí mezi nejkvalitnější. Samozřejmostí kvalitní matrace je snímatelný a pratelný potah. Nejkvalitnější matrace dosahují výšky až 20 cm. Díky použití různých druhů pěn mají matrace rozdílné body tuhosti. Matrace mohou být rozděleny do několika zón.

 

Potah matrace je důležitou součástí, která by neměla být při výběru opomíjena. Měl by být ze 100% bavlny, snímatelný a pratelný v pračce. Na trhu nalezneme speciální potahy, které jsou napuštěny rostlinnými extrakty a navozují pocit tepla či chladu.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen