Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Výběr zahradního nábytku

11.09.2015
Na našem trhu si můžeme vybrat z široké nabídky zahradního nábytku. Při výběru zahradního nábytku nás většinou zajímá hlavně materiál, ze kterého je nábytek vyroben a jeho cena.

Neměli bychom ovšem zapomínat také na vzhled a styl zahradního nábytku. Zahradní nábytek by měl do zahrady zapadnout. Neměl by působit nepatřičně vůči okolí, ale naopak by se měl stát neodmyslitelnou součástí zahrady jako celku. Stejně jako v interiéru je důležité, aby celek působil kompaktně a zahradní nábytek svým vzhledem odpovídal stylu zahrady. Není důležité mít drahé okrasné keře, vzácné rostliny a nejluxusnější zahradní nábytek, důležité je cítit se na zahradě příjemně. A pokud Vám k tomu stačí obyčejné stoly a židle je to v naprostém pořádku.

 

Na zahradě by neměla chybět pergola či altán, tedy místo, kde se můžeme schovat před ostrým sluncem. Se zahradou můžeme také čarovat výběrem vhodných barev a odstínů. Stinné zahrady můžeme rozzářit světlým či jasně barevným zahradním nábytkem. S barvami však musíme zacházet opatrně, přílišná barevnost může spíše uškodit. Vše by mělo působit pokud možno přirozeně.

 

Nejčastěji pořizovaným zahradním nábytkem jsou zahradní židle a stoly. Tytam jsou časy, kdy jediným zahradním nábytkem byly plastové židle a stoly. Dnes si můžeme vybírat z nepřeberných materiálů a variant zahradního nábytku. Záleží jen na nás, zda zvolíme přírodní ratanový nábytek, nábytek z masivu či kovový zahradní nábytek.

 

Zahrada by měla být místem, kde se budou cítit příjemně všichni členové rodiny, proto bychom neměli zapomínat na příklad na zahradní houpačku pro maminku či pískoviště a skluzavky pro děti. Samozřejmě vše musí být vybíráno pečlivě s ohledem na prostorové možnosti zahrady a její uspořádání.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen