Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Zahradní nábytek z Meranti

11.09.2015
Mnoho z nás jistě s postupujícím jarem táhne sluníčko do přírody. Léto je doba pobytu na chatách, chalupách či zahradách. Chceme si vychutnat pěkné počasí, ať už s knížkou, nebo jen tak posedět a vnímat krásy okolní přírody. Ti mladší a ohebnější se posadí do trávy, my ostatní si posezení však přece jen vychutnáme lépe na pohodlné židli, lavici či houpačce. Proto si také pořizujeme zahradní nábytek. Léto je také obdobím grilovaček a zahradních párty. Žádná z těchto akci se neobejde bez zahradního nábytku. Zahradní židle a stoly prostě patří na každou zahradu.

Zahradní nábytek se vyrábí z různých materiálů. Můžeme si vybrat zahradní nábytek z plastu, dřevěný zahradní nábytek či kovový zahradní nábytek.

 

V našem sortimentu naleznete také stále populárnější nábytek z hliníku. Na výrobu tohoto nábytku byl použit vysoce kvalitní hliník s povrchovou práškovou úpravou. Hliníkový zahradní nábytek je lehký a skladný. Pro větší pohodlí mohou být židle doplněny dřevěnými područkami. Zahradní židle i zahradní stoly nabízíme v různých variantách. Zahradní stoly z hliníku jsou opatřeny skleněnými, proplétanými či dřevěnými područkami.

 

V naší republice nepříliš známý je zahradní nábytek ze dřeva Meranti. Jedná se o červenohnědé dřevo pocházející z jižní Asie. Nábytek z Meranti má charakteristické vlastnosti a tvárnost důležitou pro výrobu zahradního nábytku. Předností nábytku z Meranti je odolnost vůči vlivům počasí, dešti. UV záření či škůdcům. Nábytek Meranti je pro své unikátní vlastnosti užíván zejména v exteriéru, ale i ve vnitřních prostorech vynikne jeho jedinečnost.

 

Zahradní nábytek z Meranti je velmi odolný a má dlouhou životnost, avšak musí se také správně ošetřovat. Nábytek z meranti je z přírodního materiálu a tudíž se stále mění, vysychá či naopak absorbuje vodu. Pokud začne povrch nábytku měnit barvu, či se do něj vpíjí voda, nastal čas na jeho ošetření teakovým olejem. Ošetření teakovým olejem chrání nábytek před vysoušením, vodou, škůdci či drobným poškozením.

 

Zahradní nábytek samozřejmě ošetřujeme pravidelně, přičemž platí, že čím častěji je nábytek vystaven rozmarům počasí, tím častější musí být ošetřen.

 

V našem sortimentu naleznete nejen nábytek ze dřeva Meranti, ale také nábytek z borovicového či smrkového masivu. Z masivu nenabízíme pouze zahradní nábytek, ale také ostatní nábytek jako například noční stolky z masivu, manželské postele či postele z masivu pro děti. Nábytkem z masivu tak můžete zaplnit celý byt od kuchyně, přes předsíň až po ložnici.


Sdílet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
botníky, bytové doplňky, bytový textil, dětské pokoje, dětský nábytek, dětský nábytek z masivu, houpací sítě, jídelny, jídelní stoly, kancelářský nábytek, knihovny, komody prádelníky, konferenční stolky, koupelnový nábytek, kovový nábytek, kuchyněkuchyňské linky, levný nábytek, ložnice, matrace, nábyteknábytek Nej, nábytek z masivu, obývací pokoje, obývací stěny, postele, předsíně, regály police, rošty, rustikální nábyteksedací soupravy, shrnovací dveře, skříně, stoly, vitríny, zahradní nábytekžidle
Invalidní vozíky, Velká prsa, Interiéry a design..., Užitečný portálHistorické knihy, Tvorba stránek, Zdraví eshop, Fitness a zdravé hubnutíVedení účetnictví, Kojení a mateřstvíDřevěné postele, Rekvalifikační kurzy pro kadeřníky, freeREALS inzerce nemovitosti bez provize Kuchyně, kuchyňské linky, Slevy nábytku, Dnešní zprávy - Seznam.name

JavaScript musí být povolen